klient(ka) kupił(a):
...
 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Produkty do dezynfekcji

Antyseptyka polega na niszczeniu drobnoustrojów (bakterii, wirusów i grzybów) znajdujących się na powierzchni skóry, błon śluzowych, a także ran.

Dezynfekcja jest podstawą antyseptyki, skutecznej metody zapobiegania infekcjom poprzez dezynfekcje dłoni. Antyseptyka polega na stosowaniu preparatów, które w odpowiednich stężeniach mają ogromny wpływ na niszczenie drobnoustrojów. Do prawidłowej dezynfekcji należy dobrać odpowiedni płyn. Dla alergików polecane są środki jednoskładnikowe, które nie zawierają olejków eterycznych. Dzięki naszym dozownikom zapewniasz sobie bezpieczeństwo oraz wygodę podawania.

Jakie dozowniki stosuje się do antyseptyki?

Prawidłowy wybór dozownika jest bardzo ważny dla utrzymania bezpieczeństwa w lokalu użytkowym czy pracy. Pozwala na zmniejszenie ryzyka zakażenia drobnoustrojami między ludźmi przenoszonych na przykład na skórze dłoni. Dzięki różnym rodzajom dozowników możesz dopasować odpowiedni do miejsca, w którym będzie stosowany. W miejscach użyteczności publicznej najlepiej sprawdzą się dozowniki bezdotykowe, dzięki czujnikowi ruchu dezynfekcja ręki przebiega szybko i bezpiecznie. Dla lokali o mniejszym natężeniu ruchu doskonałe będą łokciowe.

do góry
// footer.tpl // check product stocks
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl