klient(ka) kupił(a):
...
 

BIOSEPTOL 96% alko. 100ML dezynfekcja rąk i skóry
4.9 1 5 5

BIOSEPTOL 96% alko. 100ML dezynfekcja rąk i skóry

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny

2.0

Bioseptol 96% Płyn Do Dezynfekcji Rąk 100 ML

Bioseptol 80 to preparat w postaci płynu produkowany na bazie alkoholu etylowego 96% o działaniu bakterio, grzybo, wiruso, prątko i bójcze wobec prątków gruźlicy, przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Produkt posiada bardzo przyjemny i odświeżający zapach o czym nieustanie przypominają nam nasze klientki :) Pielęgnuje i natłuszcza skórę, chroniąc ją przed nadmiernym wysuszaniem podczas wielokrotnych i częstych zastosowań.

Preparat nie zawiera aldehydów, chlorheksyny, chloru i fenoli. Skuteczność potwierdzona badaniami przeciwko wirusom polio typu I i adeno typu 5. Skuteczność wobec wirusów osłonkowych: Herpes simplex, HBV, HCV, HIV. Zawiera D-pantenol, który po wniknięciu w skórę przekształca się w witaminę B5 - szczególnie ważne dla kobiet o wrażliwej skórze.

Poręczna mała butelka z atomizerem zmieści się w damskiej torebce lub będzie zawsze pod ręką w pracy czy w samochodzie.

Sposób użycia:

  • Preparat należy stosować bez rozcieńczenia bezpośrednio na skórę rąk. W czasie dezynfekcji ręce powinny być cały czas zwilżone preparatem.
  • Chirurgiczna dezynfekcja rąk – w suche ręce wcierać w czasie 90 sekund dwukrotnie nie mniej niż 3 ml preparatu.
  • Higieniczna dezynfekcja rąk – w suche ręce wcierać w czasie 30 sekund nie mniej niż 3 ml preparatu, pozostawić do całkowitego wyschnięcia, nie spłukiwać

Zawartość alkoholu

  • 96%

Pojemność

ml
5000
 
ml
1000
 
ml
500
 
ml
100
 
ml
3
(saszetka)
 

Produkty powiązane

Sklep jest w trybie podglądu
View full version of the Site
Sklep internetowy od home.pl