

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Ekonomiczne Rozwiązanie - Kompaktowy stojak na dozownik łokciowy






Opis
Kompaktowy Stojak Na Dozownik
Kompaktowy stojak podłogowy na dozownik łokciowy płynu dezynfekującego do rąk w postaci żelu antybakteryjnego lub płynu, doskonale sprawdza się w obiektach użyteczności publicznej, biurach, galeriach czy wszelkiego rodzaju stoiskach sklepowych.
Estetyka wykonania stojaka powoduje, że możesz go stosować w ekskluzywnych biurowcach, salach konferencyjnych, poczekalniach czy recepcjach hotelowych. Solidne wykonanie stojaka oraz materiał dozownika w postaci blachy kwasoodpornej, komponują się dając efekt profesjonalizmu oraz poczucia bezpieczeństwa osób przebywających w pomieszczeniu. Nasi klienci stosują produkt w salach konferencyjnych, sklepach wielkopowierzchniowych, galeriach handlowych, przychodniach, placówkach oświaty, biurach i wielu innych.
Stojak sprzedawany jest bez dozownika. Dozownik łokciowy o pojemności 1000 ml zakupisz u nas w sklepie. Wszystkie akcesoria niezbędne przy montażu dozownika do stojaka dostarczane są w komplecie ze stojakiem.
Jako producent wszystkich sprzedawanych produktów podejmujemy współpracę z odbiorcami hurtowymi oferując atrakcyjne rabaty cenowe.
- Materiał - wysokogatunkowa blacha 2 mm ( podstawa stojaka wykonana z blachy 5 mm)
- Montaż do samodzielnego skręcenia (śruby, zaślepki, nóżki, nakrętki są w komplecie)
- Powłoka lakier proszkowy kolor szary, biały lub czarny
- Istnieje możliwość zakotwienia stojaka na stałe do podłogi przy wykorzystaniu istniejących otworów znajdujących się w podstawie stojaka
- Uwaga Dla odbiorców hurtowych przygotowaliśmy specjalne oferty rabatowe.
Materiał
- wysokogatunkowa blacha 2 mm ( podstawa stojaka wykonana z blachy 5 mm)
Montaż
- do samodzielnego skręcenia (śruby, zaślepki, nóżki, nakrętki są w komplecie)
Dostępne Wymiary
Kolory
- powłoka - malowanie proszkowe

Szary Ciemny
RAL7011 Powłoka gładka. Ciemny odcień szarosci przypominający mokry gips.

Czarny Gładki
RAL9005 Kolor gładki matowy w cieplejszym odbiorze niż zwykły mat. Bardzo odporny na zarysowania.

Biały Gładki
RAL9016 Lakier gładki matowy o odcieniu czystego śniegu. Odporny na zarysowania.