klient(ka) kupił(a):
...
 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
O nas

Zawieszalnia

Zawieszalnia to miejsce z artykułami wyposażenia wnętrz, które zaskakują. Taki jest nasz cel. Tworzyć niebanalne i nieszablonowe kreacje, ozdoby, meble lub artykuły codziennego użytku łamiące obowiązujące konwenanse.

Zawieszalnia jest również miejscem, gdzie możesz zrealizować swoje własne pomysły. To jest naprawdę bardzo proste. Jesteśmy tu po to, żeby zmaterializować Twoje oryginalne wizje. Możemy przerabiać istniejące wzory, tworzyć nowe, według Twoich wytycznych, malować dekoracje w innych kolorach, zmieniać ich rozmiar i kształt. Granice wyznacza tylko nasza wyobraźnia.

Historia i wizja

Zawieszalnia.pl powstała w 2014 roku i od tego czasu działa nieprzerwanie. Stawiamy sobie jeden cel, który przyświeca nam od początku działalności. Spełnić Twoje marzenia i umożliwić Ci wykreowanie wyjątkowego wnętrza – takiego, w którym polubisz spędzać dużo czasu i poczujesz się komfortowo regenerując się po pracy, do którego chętnie wracasz po podróży, w którym złapiesz oddech po trudach dnia codziennego.

O niepowtarzalności pomieszczeń świadczą zastosowane dodatki, które nadają i podkreślą ich charakter. Własnym zespołem projektantów, artystów i konstruktorów tworzymy kreacje przeznaczone dla różnych stylów architektonicznych.

Kontakt z nami

Szanujemy Twoje przyzwyczajenia. Kontaktuj się z nami tak jak Ci wygodnie. Wybierz rodzaj komunikacji, który daje Ci największy komfort i swobodę.

Infolinia: dla żyjących w ciągłym biegu: +48 609 339 504.

Komunikator: w prawym dolnym rogu ekranu znajduje się okienko, w którym możesz wpisać swoje pytanie. Zostaw maila zwrotnego, jeśli Zawieszalnia już odpoczywa po pracowitym dniu - wkrótce się odezwiemy :)

Formularz kontaktowy: W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sprzedaz@zawieszalnia.pl lub telefonicznie pod numerem +48 609 339 504.

eMail: napisz do nas na adres sprzedaz@zawieszalnia.pl

Facebook/Messenger: Znajdź nas na Facebooku.

Instagram: Poszukaj inspiracji na Instagramie

Serdecznie zapraszamy!

  •  
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
View full version of the Site
Sklep internetowy od home.pl