klient(ka) kupił(a):
...
 

Styl Biophilic Design 0

Styl Biophilic Design

Biophilic design tworzy zdrowe i szczęśliwe środowisko pracy. Ostatnie badania pokazują niesamowite korzyści płynące z projektowania biofilnego. Aranżacje uwzględniające naturę lub naśladujące naturalne systemy są powiązane ze zmniejszeniem stresu, zwiększoną kreatywnością i przyspieszonym powrotem do zdrowia po chorobie. W miejscu pracy taktyki projektowania biofilicznego stosowane w biurach poprawiają samopoczucie pracowników, a tym samym wspomagają inne korzyści finansowe, takie jak np. zmniejszenie absencji chorobowej. Oczywistym zastosowaniem biofilii w środowiskach wewnętrznych jest dodanie życia roślinnego, ale to dopiero początek.

czytaj całość »
Styl Loft 0

Styl Loftowy

Od małych domów po domy przyjazne dla środowiska, ludzie szukają domów, które mogą pasować do ich stylu życia na niewielkiej powierzchni. Jednym z projektów, który staje się popularny, są domy w stylu loftów. Domy w stylu loftów maksymalizują swoją przestrzeń, eliminując większość ścian wewnętrznych i wykorzystując otwarty plan piętra. Lofty tradycyjnie powstają z renowacji starych budynków, takich jak stodoły i magazyny, i są domami młodych profesjonalistów i singli. Pomysły na loft nie muszą ograniczać się do apartamentu typu studio z minimalnym wyposażeniem; możesz kształtować swoją przestrzeń swoimi wyborami projektowymi.

czytaj całość »
Styl Marynistyczny 0

Styl Marynistyczny, Coastal Style

Coastal to przede wszystkim otwarte przestrzenie i naturalne światło, skojarzenia z otwartą plażą. Pomieszczenia powinny być kojące dzięki przyjemnym liniom i teksturom.

Styl nadmorskiego domku określają nadmorskie elementy i kolory. Piasek, drewno, liny, muszle i światło odbijające się od wody tworzą kojącą atmosferę. Uwzględnij te cechy w jasny i prosty sposób. Celem jest włączenie tej muśniętej słońcem bryzy, tego poczucia relaksu w pomieszczeniach bez bałaganu piasku.

czytaj całość »
Styl Industrialny 0
styl industrialny

Industrial Style

Styl industrialny stawał się coraz bardziej popularny ze względu na umiejętność znajdowania piękna w niedoskonałościach. Styl projektowania polega na wyeksponowaniu wszystkiego, co kryje się pod spodem, aby osiągnąć surowy, ostry styl. To co inne style są zdecydowane ukryć, ten styl w domach urządzonych przemysłowo odważnie to wszystko pokazuje!

czytaj całość »
Styl Rustykalny 0

styl rustykalny

Styl Rustykalny

Rustykalny wystrój to idealne połączenie wygodnego, bezproblemowego stylu z praktycznym, funkcjonalnym wystrojem, które razem tworzą ciepłe, rustykalne wnętrze. Naturalne materiały są podstawą i punktem wyjścia do stworzenia godnego pozazdroszczenia rustykalnego wystroju domu, który celebruje autentyczne piękno naturalnych materiałów, aby stworzyć przytolną, piękną przestrzeń. Pomyśl o otwartym ogniu, dębowych belkach i wygodnych meblach; rustykalny wystrój wiejskiego domu pliega na stworzeniu zrelaksowanej i organicznej atmosfery, w której rustykalne pomysły na wystrój służą dwóm celom praktyczności i autentyczności.

czytaj całość »
Przygotuj swój przedpokój na przyjazd gości 0
Przygotuj swój przedpokój na przyjazd gości

Święta Bożego narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. W związku z tym należy pamiętać , że gdy pojawią się u nas goście, powinni bez problemu znaleźć miejsce by powiesić swoje płaszcze i kurtki. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów sklep zawieszalnia.pl przygotował bogatą ofertę wieszaków do przedpokoju. Wiemy jak trudno połączyć funkcjonalność z pięknym wyglądem, ale nam się to udało.

czytaj całość »
do góry
// footer.tpl // check product stocks
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl