klient(ka) kupił(a):
...
 

Styl Rustykalny 0

styl rustykalny

Styl Rustykalny

Rustykalny wystrój to idealne połączenie wygodnego, bezproblemowego stylu z praktycznym, funkcjonalnym wystrojem, które razem tworzą ciepłe, rustykalne wnętrze. Naturalne materiały są podstawą i punktem wyjścia do stworzenia godnego pozazdroszczenia rustykalnego wystroju domu, który celebruje autentyczne piękno naturalnych materiałów, aby stworzyć przytulną, piękną przestrzeń. Pomyśl o otwartym ogniu, dębowych belkach i wygodnych meblach; rustykalny wystrój wiejskiego domu polega na stworzeniu zrelaksowanej i organicznej atmosfery, w której rustykalne pomysły na wystrój służą dwóm celom praktyczności i autentyczności.

Kluczowe cechy stylu:

 • Praktyczność i cel
 • Niedopasowane meble i łączenie stylów
 • Minimalizm to nie słowo
 • Belki grubo ciosane
 • Organiczne formy i ręcznie robione dekoracje
 • Materiały z odzysku
 • Zmienione przeznaczenie rzeczy
 • Tkaniny o organicznych teksturach
 • Naturalne kolory ziemi

Paleta kolorów w rustykalnym wystroju wnętrz

 • Naturalna paleta kolorów .
 • Mówiąc o naturalnej palecie kolorów , wiele osób myśli o brązie, beżu i écru.
 • Jednak naturalna paleta kolorów obejmuje również odcienie zieleni, niebieskiego i czerwonego. Dopóki kolorów łączą się z innymi elementami i prowadzą do ciepłej i ziemistej estetyki, nie ma ograniczeń.
paleta barw stylu rustykalnego

Materiały w rustykalnym wystroju wnętrz

Solidne tkaniny z wyrazistą teksturą są idealne w rustykalnym domu. Od surowego płótna po bawełnę, len i wełnę wszystko to w dużym stopniu przyczynia się do stworzenia ciepłego, zachęcającego i przytulnego domu. Kołdry są naturalnym towarzyszem wnętrz w stylu rustykalnym, niezależnie od tego, czy są drapowane na krawędzi sofy, czy na końcu łóżka. Tkaniny powinny przywoływać naturalną estetykę. Ręcznie tkany dywan, kosze z wikliny/ratanu lub narzuta ze sztucznej skóry dodają rustykalnego stylu bez wysiłku. Ponieważ większość powierzchni jest prosta i nieskomplikowana w tego typu projektach, możesz dodać wzór w postaci kratki, kilimu i patchworku. Te wzory pasują do otaczających prostych elementów.

wnętrza stylu rustykalnego

Drewno jest podstawowym elementem używanym w projektowaniu i dekorowaniu rustykalnych domów. Powierzchnie drewniane powinny wykazywać trochę wieku. Odzyskane drewno, młotkowane i postarzane metale oraz ziarninowe szkło ( seed glass ) dają poczucie historii. Idealnym wyborem jest również drewno z odzysku, które zapewnia stary i naturalny wygląd. Podłogi z szerokich desek stanowią uzupełnienie drewnianych belek stosowanych zwykle do podpierania sufitów. Sosna, wiśnia, licha i orzech to doskonały wybór, jeśli chcesz naśladować rustykalny charakter.

Oczekuje się, że w rustykalnych projektach będą również widoczne metale. Kute metale mogą być wbudowane w przestrzeń na różne sposoby, w zależności od twojego gustu. W kuchni wiszą garnki i patelnie, a wokół słupków klatki schodowej owinięte są żeliwne opaski.

Wybrane produkty w stylu rustykalnym

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
View full version of the Site
Sklep internetowy od home.pl