klient(ka) kupił(a):
...
 

Styl Loft 0

Styl Loftowy

Od małych domów po domy przyjazne dla środowiska, ludzie szukają domów, które mogą pasować do ich stylu życia na niewielkiej powierzchni. Jednym z projektów, który staje się popularny, są domy w stylu loftów. Domy w stylu loftów maksymalizują swoją przestrzeń, eliminując większość ścian wewnętrznych i wykorzystując otwarty plan piętra. Lofty tradycyjnie powstają z renowacji starych budynków, takich jak stodoły i magazyny, i są domami młodych profesjonalistów i singli. Pomysły na loft nie muszą ograniczać się do apartamentu typu studio z minimalnym wyposażeniem; możesz kształtować swoją przestrzeń swoimi wyborami projektowymi.

Kluczowe elementy stylu:

  • Otwarte przestrzenie
  • Minimalne ściany wewnętrzne
  • Wielkie okna typu przemysłowego oraz przesuwne drzwi
  • Schody Loftowe drewniana drabina lub stalowe przesuwne schody pożarowe mogą być dobrym rozwiązaniem
  • Meble w stylu Loft wielofunkcyjne muszą pasować do jednej estetyki projektu, ale muszą też wspierać funkcję każdej strefy
  • Oświetlenie takie, które wypełni przestrzeń, a jednocześnie zapewni ciepłe światło

Loft style - Paleta kolorów oraz materiały wystroju wnętrz

Zachowaj neutralność Zwarta, neutralna kolorystyka zapewni swobodny przepływ przez loftowe poddasze. Jeśli otwarta kuchnia jest w pełni widoczna na wejście i główne obszary mieszkalne, wybierz materiały, które nie będą rozpraszać uwagi i zdecyduj się na zintegrowane urządzenia i funkcje. W tej przestrzeni pływające półki przyczyniają się do eleganckiej estetyki, z drugiej strony typowe szafki mogłyby wyglądać nieporęcznie i rozpraszająco.

Lofty zwykle znajdują się w odnowionych budynkach i wykorzystują istniejącą architekturę. Często zdarza się, że żadne dwa lofty nie są dokładnie takie same, nawet w tym samym budynku.

Chociaż wszystkie mają różne kształty i rozmiary, istnieją pewne cechy charakterystyczne, które można znaleźć w większości pomieszczeń loftowych odkryte elementy szkieletu budynku, stalowe lub drewniane belki, ceglane surowe ściany.

  • Drewno, beton i cegły to powszechnie stosowane materiały do budowy ścian;
  • Wielofunkcyjne meble są popularną opcją dla loftów ze względu na ich projekty oszczędzające miejsce;
  • Użyj otwartych drzwi i łuków, aby przejść z pokoju do pokoju.

Wybrane produkty w stylu loftowym

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl